Služby

S čím vám můžeme pomoci. 


Najdeme vám práci.

Pokud vás nebaví vaše současná práce, nebo se vám delší dobu nedaří práci najít, můžete se na nás obrátit. Naši odborní poradci si s vámi sjednají schůzku a vytvoří s vámi ideální profil, na základě kterého vám pak najdou novou práci snů. 


Najdeme vám zaměstnance

Pokud hledáte spolehlivé zaměstnace, rádi vám pomůžeme je najít a tím vám ušetříme spoustu práce. Jsme schopni pro vás zajistit zaměstance na odborné pozice, ale třeba i do pohostinství či na recepci. Prověříme pro vás zkušenosti kandidátů a zašleme vám CV těch nejlepších, které jsme vybrali. Pokud se vám bude nějaký z kandidátů líbit, domluvíme vám s ním osobní pohovor.  


Vyzkoušejte službu Try & Hire

Tato služba je kombinací služeb vyhledání vhodných kandidátů a dočasného přidělení. Tato kombinace prodlužuje zkušební dobu kandidáta po dobu dočasného přidělení, než se klient rozhodne přijmout zaměstnance do kmenového stavu. Zavazujeme se uvolnit zaměstnance, jakmile o to klient požádá. 
Najdeme agenturní zaměstnance

Tuto službu využijete, pokud potřebujete navýšit počet zaměstanců na krátkodobou i dlouhodobou spolupráci. Agenturní zaměstnávání šetří čas velkým firmám, které se chtějí orientovat pouze na výkon pracovníků. Odpadne vám práce s úřady, formality a organizační záležitosti. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi připravíme nezávaznou nabídku. 

Úklidové & pomocné práce

Úklidové a pomocné práce zajišťujeme svými kmenovými zaměstnanci. Máme pracovníky na úklid různých nebytových prostor (kanceláře, nemocnice, budovy...), až po pomocné síly v restauracích. 

Pokud máte zájem o některou z našich nabízených služeb, neváhejte nám napsat e-mail na obchod@dvc-company.com a my se vám obratem ozveme.